Strony ślubne
Spraw sobie własną, niezapomnianą stronę ślubną!

Czym jest strona ślubna?

Strona ślubna jest nowoczesną formą komunikacji między parą młoda, a gośćmi. Dzięki niej usprawnisz organizację tak ważnych wydarzeń, jakimi są wesele i ślub. Oszczędź swój czas jak i swoich bliskich, oraz zminimalizuj prawdopodobieństwo wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności.

Lista prezentów

Lista prezentów ślubnych.
Koniec z nietrafionymi prezentami.

Wybieranie prezentów dla Państwa Młodych nigdy nie jest rzeczą łatwą. Zawsze istnieje ryzyko, że prezent się nie spodoba lub ktoś kupi to samo. Dlatego wprowadziliśmy usługę, polegającą na liście prezentów dostępnej z każdego miejsca na ziemi. Nie chcesz chyba dostać 10 zestawów ręczników?

Lista jest całkowicie zautomatyzowana. Dostarczacie nam co byście chcieli dostać, my zamieszczamy to na Waszej stronie. Reszta dzieje się automatycznie. W momencie kiedy ktoś odznaczy prezent na liście pojawia się miejsce do wpisania maila. Po wpisaniu, na podanego maila wysyłany jest link, który sprawi po kliknięciu, że prezent zostanie wykreślony z listy. Czy może być wygodniejsze rozwiązanie?

Powrót do góry

Lista gości

Internetowe potwierdzenie przybycia.
Odciąż swój telefon.

To pomysł jednej z naszych pierwszych klientek. Poprosiła nas, czy nie moglibyśmy w jakiś sposób odciążyć trochę jej i narzeczonego telefon. Ujęła to w dosadniejszy sposób: "nie chce robić za centralę telefoniczną".

Dlatego właśnie wprowadziliśmy funkcjonalność, polegającą na elektronicznym potwierdzeniu przybycia. Gość, który chce w elektroniczny sposób potwierdzić przybycie, wypełnia formularz na stronie, który przekazuje na wskazanego maila taką informację.

Powrót do góry

Mapa

Mapa dojazdu.
Ułatw życie swoim gościom.

Powiedzmy to szczerze, każdemu może zdażyć się zapomnieć lub zgubić zaproszenie na ślub. Dlaczego nie zamieścić wszystkich informacji o miejscach gdzie odbywają się uroczystości w internecie?

Każdy, w dowolnym momencie, znając tylko adres internetowy będzie w stanie to sprawdzić. Jest to szczególnie wygodne dla osób które nie znają danego miasta. Dojazd można w wygodny sposób sprawdzić również za pomocą telefonu.

Powrót do góry

Podziękowania

Podziękowania
Daj wyraz swojej wdzięczności.

Kiedy wszyscy goście będą czekać na zdjęcia z uroczystości i zabaw, dlaczego nie podziękować im za wspólną radość?

Podziękuj swoim gościom na stronie głównej Waszej strony ślubnej. Wszystkim lub każdemu z osobna.

Powrót do góry

Zdjęcia

Album zdjęć i filmów po weselu
Proste i bezpieczne udostępnianie.

Czemu w bezpieczny sposób nie udostępnić zdjęć lub filmów po weselu swoim gościom? Czasochłonne i kosztowne jest dawanie każdemu z osobna zdjęcia lub filmy. Dlatego specjalnie dla Ciebie udostępniamy serwer by Twoi goście mogli pobrać wybrane zdjęcia lub filmy.

Nie martw się, możliwość pobierania będzie zabezpieczona loginem i hasłem, tak aby zapewnić większe bezpieczeństwo plikom. Jak goście dowiedzą się o loginie i haśle? Wspomniana przeze mnie klientka umieściła karteczki pod talerzem każdego z gości.

Powrót do góry